فراخوان برخی محصولات لکسس به خاطر ریسک آتش‌سوزی

۰
(۰)

واضح است که فراخوان‌های خودرویی اصلاً خوب نیستند اما زمانی که بحث آتش‌سوزی هم به میان آید، این موضوع بدتر هم می‌شود. همین موضوع برای تویوتا رخ داده و کمری و برخی مدل‌های لکسس سال ۲۰۱۵ را درگیر خود کرده است. تعداد ۲۱۷۰۰ دستگاه خودرو شامل این فراخوان می‌شود که احتمال نشت سوخت و آتش‌سوزی در آن‌ها وجود دارد. اگرچه این یک فراخوان تکی محسوب می‌شود اما در واقع دو مشکل مجزا برای کمری و محصولات لکسس وجود دارد. در کمری‌های مدل سال ۲۰۱۸ احتمال ارتباط نامناسب لوله‌های سوخت پیشرانه وجود دارد. ۱۱۸۰۰ دستگاه از این خودروها تحت تأثیر فراخوان بوده و اگر سوخت پیشرانه مشتعل شود آتش‌سوزی گسترش خواهد یافت.

1727 1024x576 فراخوان برخی محصولات لکسس به خاطر ریسک آتش‌سوزی

مشکل دوم به نشت سوخت از پمپ‌های برخی محصولات لکسس شامل RC F مدل ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸، GS F مدل ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ و LC 500 مدل ۲۰۱۸ مربوط می‌شود. این مشکل به پوشش پمپ سوخت ارتباط داشته که می‌تواند در طول زمان آسیب ببیند و نشت سوخت رخ دهد. بازهم باید گفت اگر این سوخت در معرض حرارت قرار گیرد آتش‌سوزی رخ خواهد داد. ۹۹۰۰ دستگاه از محصولات لکسس نیز تحت تأثیر این فراخوان هستند.

1728 1024x576 فراخوان برخی محصولات لکسس به خاطر ریسک آتش‌سوزی

در هر دو مورد نمایندگی‌های تویوتا و لکسس خودروهای یاد شده را بررسی کرده و در صورت نیاز بدون دریافت هزینه‌ای قطعات موردنیاز را تعویض خواهند کرد. هنوز هیچ گزارشی در رابطه با آتش‌سوزی محصولات تویوتا و لکسس به خاطر این مشکل‌ها گزارش نشده است. تویوتا می‌گوید مالکان خودروهای یاد شده ایمیلی را از جانب سازنده به منظور تعمیر خودروی خود دریافت خواهند کرد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین ۱ تا ۵ ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

بهترین خودروهای سال ۲۰۱۸ به انتخاب موتور وان

۰ (۰) لکسس LC500 امتیاز ۶٫۶ از ۱۰ کوپهٔ پرچم‌دار لکسس LC500 با پیشرانهٔ هشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما
error: Content is protected !!